Polish (Poland)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Instytut Gospodarki

You are here ПОРТФЕЛЬ АНАЛІЗ ТА ЕКСПЕРТИЗИ 2009 Badania lokalnego rynku nieruchomości

Badania lokalnego rynku nieruchomości

Badania przeprowadzone będą na zlecenie siedmiu rzeszowskich firm związanych z obsługą inwestycyjną, w tym: Certus Sp. z o.o., Certus Sp. z o.o., Sp. Komandytowa, Kancelaria prawna Arkadiusz Zuzmak, MWM Architekci, Rajzer Consulting, Doradztwo prawno-inwestycyjne J. Buda. Podczas badań wykorzystanych zostanie wiele metod badawczych stosownie do przedmiotu badań.

Jesteśmy przekonani, że wyniki prowadzonych przez nas badań pomocne będą w podejmowaniu dalszych, nowych inwestycji w Rzeszowie. Pierwsze, tak kompleksowe, na tak szeroką skalę badania rynku nieruchomości prowadzone na terenie Rzeszowa pozwolą odpowiedzieć na wiele interesujących inwestorów pytań, ponadto umożliwią trafnie ocenić rynek nieruchomości i potrzeby mieszkańców w tym zakresie.

Badania rynku nieruchomości to również okazja do promocji naszego miasta. Planujemy zakończyć je konferencją i dyskusją z udziałem zaproszonych gości oraz mediów. Wyniki badań zamierzamy opublikować w odpowiednio przygotowanej publikacji, która będzie później udostępniona do wykorzystania przez władze miasta.

Uprzejmie informujemy, że opisane przedsięwzięcie pn. „Badania lokalnego rynku nieruchomości”, objął honorowym patronatem Pan Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Dyrektor Generalny IG WSIiZ
Dr Maciej Piotrowski

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ

ШВИДКИЙ КОНТАКТ

  • Інститут Економіки

Університету Інформаційних Технологій і Менеджменту
Жешів, вул. Сухарськего 2, кабінет 248
35-225

You are here ПОРТФЕЛЬ АНАЛІЗ ТА ЕКСПЕРТИЗИ 2009 Badania lokalnego rynku nieruchomości